CZ200R12KN TOEPASSING,ROUTE,DE FUNCTIE
CZ200R12KN Datasheet PDF
FabrikantVerpakkingsgroepBeschrijvingPDFTemperatuur
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 220A I(C) Min°C | Max°C
  • CZ200R10KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 200A I(C)
  • CZ200R12KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 220A I(C)